Log in

Log ind med brugernavn og password. Er du medlem af Radikale Venstre, og er det første gang, du skal logge på hjemmesiden, eller kan du ikke huske dit kodeord, så vælg "glemt adgangskode", for at angive et kodeord. Dit brugernavn er din e-mailadresse.

Indtast dit radikale.dk brugernavn
Indtast din adgangskode
Stephan Kleinschmidt

Medarbejdere

Amalie Thilde Petersen

PA for Marianne Jelved

Tlf. 61 62 41 21

rvamtp@ft.dk

rvamtp@ft.dk's picture
Ann-Sophie Lemvigh

Kontorleder og politisk rådgiver for Morten Helveg

Tlf. +32 (2) 28 37683

ann-sophie.lemvigh@europarl.europa.eu

Ann-Sophie's picture
Anne Stampe Arndt

Studentermedhjælp, presse

rvansa@ft.dk

rvansa@ft.dk's picture
Bave Mustafa

Journalistpraktikant

rvbamu@ft.dk

rvbamu@ft.dk's picture
David Aurvig

Kommunikationschef

Tlf. 6162 3610

rvdava@ft.dk

David Aurvig's picture
Emil Sloth Andersen

Pressemedarbejder

Tlf. 6162 4987

rvemsa@ft.dk

rvemsa@ft.dk's picture
Eva Tingkær

Pressechef og personlig rådgiver

Tlf. 6162 4026

eva.tingkaer@ft.dk

eva.tingkaer@ft.dk's picture
Helle Bøye Christensen

Layout

Tlf. 3337 4778

rvhebc@ft.dk

rvhebc@ft.dk's picture
Jakob Møller Fjorbach Christensen

Særlig rådgiver

Tlf. 3337 4785

rvjafc@ft.dk

jakobmoellerfjordback's picture
Jens Gjesse Hansen

Digital medarbejder

Tlf. 61 62 54 97

jens.gjesse.hansen@ft.dk

jens.gjesse.hansen@ft.dk's picture
John Bo Northroup

Organisationschef

Tlf. 3337 4753

rvjobn@ft.dk

johnbonorthroup's picture
Karian Kaki

Semesterpraktikant

karian.kaki@ft.dk

karian.kaki@ft.dk's picture
Karoline Graulund Nøhr

Pressemedarbejder

Tlf. 6162 5464

rvkagn@ft.dk

rvkagn@ft.dk's picture
Lars Beer Nielsen

Sekretariatschef

Tlf. 61623019

lars.beer@ft.dk

lars.beer@ft.dk's picture
Laura Hansen

Semesterpraktikant

Tlf. 40719393

laura.hansen@ft.dk

Laura@hjollund.eu's picture
Lisbet Møller Nielsen

Politisk chef

Tlf. 3337 4789

rvlimn@ft.dk

lisbetmoellernielsen's picture
Lonnie Thelander

PA for Morten Østergaard og gruppesekretær

Tlf. 3337 4748

rvloht@ft.dk

rvloht's picture
Magnus Witt

PA for Sofie Carsten Nielsen

Tlf. 61623825

rvmawm@ft.dk

rvmawm@ft.dk's picture
Maja Rimer

Kampagnemedarbejder

Tlf. 6162 5594

majarimer@ft.dk

majarimer@ft.dk's picture
Marie de Stoppelar

Studentermedhjælp

rvmast@ft.dk

rvmast@ft.dk's picture
Martin Pedersen

Bogholder

Tlf. 3337 4763

rvmape@ft.dk

rvmape@ft.dk's picture
Merle Strand Banggaard

Ledende redaktør for SoMe og Video samt rådgiver

Tlf. 3337 4770

merle.banggaard@ft.dk

merle.banggaard@ft.dk's picture
Nicolai Bech Kofoed

Politisk rådgiver

Tlf. +3222847683

nicolai.kofoed@europarl.europa.eu

nicolai.kofoed@europarl.europa.eu's picture
Rasmus Grønborg

Organisationskonsulent

Tlf. 33 37 47 58

rasmus.gronborg@ft.dk

rasmus.gronborg@ft.dk's picture
Rikke Johan

Kontorleder og politisk rådgiver for Jens Rohde

Tlf. 40312667

rikke.johan@europarl.europa.eu

rikke.johan@europarl.europa.eu's picture

Pages